Każdą nową relację z klientem rozpoczynamy od filiżanki dobrej kawy!

Chcemy, aby nasi Klienci byli pewni w stu procentach, że dokonują właściwego wyboru wybierając naszą palarnię jako dostawcę kawy. Zawsze na etapie wstępnych rozmów zapraszamy do naszej palarni, gdzie pokazujemy jak pracujemy i wprowadzamy do świata naszych kaw.

Sycowska Palarnia Strefa Kawy stawia na stałą współpracę z kawiarniami, restauracjami i biurami, którym zależy na oferowaniu świeżej i pysznej kawy dla swoich klientów.

 

Jako palarnia kawy chętnie dzielimy się swoją wiedzą na temat tego surowca i prowadzimy spotkania doszkalające dla pracowników lokali współpracujących z nami. Wierzymy, że lepsze poznanie i zaciekawienie personelu światem kawy zwiększy jego zaangażowanie i jakość oferowanego finalnie produktu.

Zdajemy sobie sprawę, że największym wyzywaniem jest utrzymanie wysokiej jakości pomimo upływu czasu, dlatego zawsze chętnie uczymy przygotowania pysznego latte macchiatto, rozgrzewającego cappuccino czy pobudzającego espresso tonic, w zależności od pory roku.

 

Każdy partner biznesowy może liczyć z naszej strony na wsparcie merytoryczne przy wyborze sprzętu do swojej kawiarni, restauracji czy firmy.

Współpraca z nami to również możliwość stworzenia „Strefowej” półki, pozwalającej na dalszą odsprzedaż naszych kaw.

Personalizowane kawy

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom rynku, dajemy możliwość stworzenia niepowtarzalnego prezentu dla firm, instytucji i osób prywatnych, będącego wizytówką wśród klientów czy gości.

Przyjdź do nas i stwórz swoją wyjątkową kawę lub skorzystaj z możliwości personalizowania etykiety i zaskocz swoich klientów na długi czas.

Współpracujemy z:

Zainteresowane osoby prosimy o bezpośredni kontakt ze Strefą! 

kontakt@strefa-kawy.pl

+48 791 635 183